שילוב עם תוכנות התכנון המובילות

SolidCAM היא בעלת מעמד Gold Certified Partner של SolidWorks מאז שנת 2003. 

SolidCAM משולבת במלואה בתוכנת התכנון SolidWorks ונותנת את פיתרון ה-CAM הטוב ביותר, כולל תמיכה בטכנולוגיה המהפכנית לכרסום מהיר iMachining 2D + 3Dכרסום ב-2.5 ציריםכרסום מהיר של משטחים נבחרים (HSS)עיבוד תלת ממדי מתקדם (HSM)כרסום אינדקסיאלי ב-5 ציריםכרסום סימולטני ב-5 צירים, חריטהכרסום-חריטה מתקדםחיתוך בחוט ו-Solid Probe

תוכנת SolidCAM מספקת שילוב מלא בחלון SolidWorks וקישוריות מלאה למודל ה-SolidWorks ומאפשרת למשתמש להגדיר, לחשב ולבצע סימולצייה של פעולות העיבוד בתוך סביבת העבודה של SolidWorks. 

SolidCAM + SolidWorks הוא הפיתרון היעיל, השלם והטוב ביותר בשוק לשילוב CAM/CAD. 

תוכנת InventorCAM מבית SolidCAM היא בעלת מעמד Certified Product של Autodesk Inventor והיא מספקת שילוב מלא בחלון Inventor וקישוריות מלאה למודל ה-Inventor. 

InventorCAM משולבת במלואה בתוכנת התכנון Inventor ונותנת את פיתרון ה-CAM הטוב ביותר, כולל תמיכה בטכנולוגיה המהפכנית לכרסום מהיר iMachining 2D + 3D, כרסום ב-2.5 צירים, כרסום מהיר של משטחים נבחרים (HSS), עיבוד תלת ממדי מתקדם (HSM), כרסום אינדקסיאלי ב-5 צירים, כרסום סימולטני ב-5 צירים, חריטה, כרסום-חריטה מתקדם, חיתוך בחוט ו-Solid Probe. 

תוכנת InventorCAM מספקת שילוב מלא בחלון Inventor וקישוריות מלאה למודל ה-Inventor ומאפשרת למשתמש להגדיר, לחשב ולבצע סימולצייה של פעולות העיבוד בתוך סביבת העבודה של Inventor.  

InventorCAM הוא פיתרון ה-CAM הטוב והיעיל ביותר למשתמשים בתוכנת Autodesk Inventor לייצור.

www.inventorcam.com 

© 2024  SolidCAM Ltd.