מודולת SolidCAM לכרסום אינקדסיאלי ב-4 או 5 צירים – קלה לשימוש ומובילה בתחומה

בשוק ה-CNC של ימינו, מפעלים רבים מגבירים את קצב הייצור ומקצרים את זמני העיבוד בעזרת שימוש במכונות כרסום של 4 או 5 צירים.

הגישה של SolidCAM לתמיכה במוכנות אלו היא לספק פיתרון יעיל ונוח במיוחד לתכנות חלקים מרובי פאות.

מודולת SolidCAM לכרסום אינדקסיאלי ב-4 או 5 צירים היא קלה לשימוש ומובילה בתחומה.

הגדרה קלה ופשוטה של מערכת קואורדינטות לכרסום אינדקסיאלי ב-4 או 5 צירים

עייפים מטיפול במודלים מרובי פאות ובעבודה עם מודלים במרחב, כולל סיבוב והעתקת המודל? האם אתם עדיין מעתיקים ומזיזים גיאומטריה עבור תכנות אינדקסיאלי? 

ב-SolidCAM העבודה היא עם מערכת צירים אחת הקובעת מישורי עבודה לצרכי דפינת המודל בפוזיציות השונות, כל זאת בצורה פשוטה ע”י בחירה בפאה הרצויה. תוכנת SolidCAM מבטלת את הצורך בהגדרת מערכת צירים נפרדת לכל דפינה ומקצרת את זמני העיבוד של עיבודים רב- צדדיים. המשתמש רק צריך לבחור את הפאה ומשם להמשיך בתכנות של החלק.

  • בחירה בפאה ובעיבוד הרצוי משיגה תכנות אינדקסיאלי מהיר
  • ניהול מערכת הצירים של SolidCAM מספק את כל המידע הדרוש להטיית כלי במרחב
  • סימולציית סוליד מלאה מציגה מחזיקי כלים, אמצעי דפינה ואת מצב הסרת החומר עבור כל פעולות השיבוב

הפקה של G-Code יעיל ומוכן לעבודה עבור מכונות מרובות צירים

G-Code הוא התוצר של כל מערכת CAM לייצור ותוכנת SolidCAM מציעה מגוון אפשרויות לקבלת תוכנית מכונה יעילה (G-Code) עבור מכונות מרובות צירים.

הפוסט של SolidCAM מחשב אוטומטית את סיבוב הצירים ואת תזוזתם כדי לחסוך מהמשתמש הגדרות מיותרות של חישוב מערכות צירים.

SolidCAM משתמשת בפונקציות לסיבוב והזזת מערכת צירים של הבקר ובמקרה ואין תמיכה ע”י הבקר, התוכנה גם יודעת לחשב את סיבוב והזזת מערכת הצירים.

הפוסטים של SolidCAM מטפלים בפונקציות פנימיות של בקרים עם יכולת סיבוב משטחים או עם מערכות צירים מובנות. במכונות ללא פונקציות אלו, המשתמש מכניס את מיקום החלק, ומסלול הכלי מחושב בהתאם לסיבובים של החלק. 

ב-SolidCAM גישתנו לכרסום אינדקסיאלי היא פשוטהתכנות רב צירי פשוט לקבלת תוכנית G-Code, ללא צורך בפונקציות או חישובים מורכבים של המשתמש. כל חישובי טרנספורמציית הצירים מחושבים אוטומטית ע”י SolidCAM.

© 2024  SolidCAM Ltd.