"רק SolidCAM הציעה לנו Post כל כך יעיל, ביחס לעלות".

תעשיות גולן, חברת בת של התעשייה האווירית, מתמחה בתיכון, פיתוח וייצור כיסאות סופגי אנרגיה, כיסאות עמידים בהתרסקות וכיסאות לחיילים. הכיסאות המיוצרים על ידי תעשיות גולן עומדים בדרישות FAR/JAR ובדרישות הסטנדרט הצבאי (MIL). כיסאות מדגם Spine saver  crashworthy crew seats וכסאות אנשי הצוות הם בעלי פטנט ייחודי לספיגת אנרגיה.

"תעשיות גולן היא לקוח של SolidCAM מזה 20 שנה - תקופה לא קצרה בכל קנה מידה, במיוחד בתחום כל כך דינמי ותחרותי, הדורש מספק התוכנה חשיבה יצירתית, רגישות לצורכי הלקוח ויכולת הנדסית ברמה הגבוהה ביותר", מספר דני זילכה - תכנת, ואחראי על תכנות CNC בתעשיות גולן. "יחד עם  SolidCAM עברנו את כל הגרסאות: CADTOOL/NCTOOL, קישורים עם Bentley ו-SolidWorks ומעולם לא חשבנו להחליף ספק.

עד היום, כאשר אני מסתובב במפעלים אחרים, אני שומע ש-SolidCAM הם המובילים בתחום התוכנות לעיבוד השבבי ובאמת, כשבוחנים מה נדרש מתוכנה טובה, מגלים ש-SolidCAM מגשימה את כל החלומות: ידידותית למשתמש ומאפשרת תקשורת טובה בין המחשב למכונה (Post).

SolidCAM מסוגלת לענות על כל צורכי התכנת בקשר שבין המחשב למכונה והרבה מעבר לכך ולמעשה זו הייתה הדרישה העיקרית שהצבתי כשחיפשתי תוכנה. אף חברה אחרת, למעט SolidCAM, לא הציעה לי Post כל כך יעיל ביחס לעלות".

"עם SolidCAM", מוסיף זילכה, "אנחנו נהנים מאיכות חיים שלא הכרנו בעבר:  פשוט מצביעים על שרטוט תלת-מימדי של גוף כל שהוא ומקבלים את כל הנתונים בצורה המדויקת ביותר. בנוסף לזאת, תהליך הבקרה קוצר משמעותית. כל אלו מאפשרים לתעשיות גולן ליהנות מחיסכון גדול בכוח אדם ובעלויות".

© 2021  SolidCAM Ltd.