"מניסיוננו, תוכנת SolidCAM יעילה יותר מהמתחרות מבחינת פעולות העיבוד של המוצר".

חברת דגמי הגליל הוקמה ע"י מר יחיאל גוטמן בשנת 1990 ועוסקת בייצור מודלים בשיטת סטראוליטוגרפיה, מודלים ב-CNC, תבניות סיליקון, תבניות למשיכה בואקום, תבניות אפוקסי אלומיניום להזרקות טרמופלסטיות, יציקות מוצרים קשיחים, גמישים ושקופים מפוליאורטן לסדרות קטנות, יציקות על גבי רכיבים אלקטרונים ועוד.   

החברה עומדת בתקן 2000 -9002 ISO מלא ונחשבת לבעלת ידע וניסיון רב. ברשותה מיכון וטכנולוגיה מהמתקדמים והחדישים בתחום העיבוד השבבי והיא מעניקה ללקוחותיה פתרונות פונקציונאליים, משלב הרעיון ועד קבלת המוצר המוגמר.   

"בשבילנו SolidCAM היא כבר חלק מהמשפחה" מספר מיכאל, התכנת הראשי בדגמי גליל. "תחום הפעילות שלנו כולל ייצור דגמים המורכבים משכבות בטכנולוגיה של סטראוליטוגרפיה (Stereolythography). מכיוון שאנו עוסקים בדגמים, מדובר בייצור בכמויות של יחידות בודדות. בעזרת תוכנת SolidCAM, אנו מסוגלים לייצר חלקים מסובכים מאוד הן מבחינת הצורה שלהם והן מבחינת החומרים שמהם הם עשויים, מכיוון שהתוכנה יכולה להתמודד עם כל צורה ועם כל חומר.

עם SolidCAM אנחנו עובדים כבר 15 שנה ברציפות ובמשך כל התקופה הארוכה הזו, אנחנו נהנים מכל היתרונות: התוכנה נוחה וידידותית למשתמש והחברה מעניקה תמיכה טכנית טובה והשתלמויות תקופתיות לעובדינו - מה שמסייע לנו להישאר תמיד בחזית הטכנולוגיה".

"מהיכרותי הקרובה עם ענף העיבוד השבבי", מציין מיכאל, "אני יכול לומר ללא היסוס שהתוכנה של SolidCAM יעילה יותר מהמתחרות מבחינת פעולות העיבוד של המוצר.

ה- Post - התאמת התוכנה למכונות שלנו פשוט מושלמת: כל מכונה דורשת את ה-Post שלה ואילו SolidCAM מבצעת את ההתאמות לפי הצורך ללא כל בעיה.

בנוסף, SolidCAM עובדת עם תוכנת SolidWorks, שהיא מאוד נפוצה בעולם, כך שאני יכול לקבל תכנון של חלק ב- SolidWorks ממהנדס מכל לקוח שהוא ומשם להמשיך את היצור שלו ב-SolidCAM בפשטות ובנוחות".

"מודולת ה-HSM החדשה של SolidCAM נתנה לנו מענה אדיר לתחום התבניות שבו אנו עוסקים. בעבר נדרשנו ללטש תבנית כדי לקבל טיב שטח טוב, ה-HSM חוסך את התהליך הידני, טיב השטח מעולה וה-TOOL PATH יעיל מאוד ומקצר זמני עיבוד בצורה משמעותית."

 

© 2021  SolidCAM Ltd.