29/06/20 17:21

עשות אשקלון תעשיות בע"מ מאוד מרוצים לאחר החלפת תוכנת NX בתוכנת סולידקם

Category: Company News

עשות אשקלון תעשיות  עוסקת בייצור של מערכות גלגלי שיניים,גלים למנועי סילון  ממסרות לשימושים צבאיים, תעופתיים, רכבי שטח וציוד בניה. היא מתמחה בייצור חלקי  מכונות מטונגסטן במערכות הנעה וחלקי חילוף לרכב קרבי משוריין, לצד פיתוח וייצור של מיכלולים ורכיבים לתעופה.

  החברה ממוקמת באשקלון ומועסקים בה למעלה מ-500 עובדים. חברת-הבת ,Reliance Gear Corporation", ממוקמת בשיקגו,האמריקאי  "עשות אשקלון" בשוק ומשמשת כזרוע החברה בשוק האמריקאי .

היא מתמחה בייצור גלגלי שיניים מיוחדים ובשחזור גלגלי שיניים לצורך ייצור חלקי חילוף, משרתת לקוחות מקומיים בארצות הברית ואת חברת האם.

עד שנת 2013 השתמשו מהנדסי החברה בתוכנת  NX שהיא מהחזקות בעולם ה- CAD לתכנון מערכות גדולות ומורכבות.

גם יכולת CAM משובחת יש לתוכנת NX  אך היא אייננה מתאימה למרבית מחלקות ה- CNC מכמה סיבות שחלק מהן גרמו למנהלי עשות לבצע חשיבה מחודשת בנושא ה- CAM ובסוף הדרך להחליף את כל עמדות ה- CAM  לתוכנת SolidCAM .

הסיבות העיקריות להחדרת SolidCAM  למפעל היו בין השאר:

  • התאמה מושלמת של הפוסטים למכונות מורכבות מאוד בכרסום 5 צירים וחריטה כרסום משולב למכונות מרובות צריחים 
  • Interface  פשוט יעיל וקל ללימוד עם עקומת לימוד מהירה מאוד.
  • תמיכה חזקה ברמה כמעט שבועית ברמת התכנות והפוסטים למכונות חדשות
  • מודול עיבוד מהיר IMACHINING המקצר זמני עיבוד בצורה דראסטית ושומר על אורך חיי הכלים שמאוד משמעותי במפעל גדול ,מרובה מכונות שרוב העיבוד הוא בחומרים קשים מאוד.

כאמור שינוי כ\ה במפעל שעובד שנים רבות בתוכנה מתחרה הוא לא פשוט למקבלי ההחלטות במפעל, אך בדיעבד ההחלטה שקיבלו ב-2013 הוכחה כמוצדקת לחלוטין. תכנתי ומנהלי המפעל מביעים כיום שביעות רצון גדולה מאוד מהשימוש והתמיכה שהם מקבלים מחברת SolidCAM.

המפעל ממשיך לאורך השנים לרכוש עמדות עבודה נוספות של SolidCAM וכן פוסטים ומודולות חדשות , וללא ספק אנו מלווים את החברה בהתפתחותה הטכנולוגית בגאווה גדולה.

-> הקודם
© 2021  SolidCAM Ltd.