02/01/17 12:49

סולידקם ו-Widia חניתה משתפות פעולה בכנס הלקוחות של Widia

Category: Company News

כנס הלקוחות Widia-חניתה

ההרצאה של מר צביקה פרידמן

סיקור הכנס ב"מכונות וכלים"

חברת Widia -חניתה ערכה את כנס הלקוחות של החברה בדצמבר  2016 במרכז הכנסים אבניו שבאיירפורט סיטי. בכנס נכחו למעלה מ-500 איש מתעשיית המתכת בישראל וכן נציגים בכירים של חברת Widia  העולמית. 

חברת Widia מייצרת כלי עיבוד שבבי מהטובים בעולם. כלים אלו שותפים בייצור מותגים מתחומים רבים בתעשייה בארץ ובעולם, כמו למשל הטלפונים של סמסונג, המכוניות של ניסאן, מטוסים שונים, תחום האיירוספייס של התעשייה האווירית, מוצרים של אלביט מערכות ועוד. 

הדגש בכנס היה על כלי העיבוד המהיר המהווים כיום נדבך משמעותי בתעשייית המתכת. איכות כלי העיבוד משפיעה בצורה משמעותית על העמידה בלוחות זמנים ועל קבלת מוצר סופי ומדוייק, במיוחד בתעשיות התעופה, הרכב והרפואה.

במהלך הכנס, הרצה מר צביקה פרידמן, מנהל פעילות ישראל, שנתן סקירה כללית על יתרונות התוכנה ועל ההצלחה חסרת התקדים של iMachining בישראל ובעולם. פרידמן נתן דוגמאות רבות מהארץ והעולם והראה כיצד הטכנולוגיה של iMachining חוסכת זמן רב בעיבוד השבבי ומאריכה משמעותית את חיי הכלי

בין סולידקם לחברת Widia קיים קשר הדוק - Widia מייצרת כלי עיבוד שבבי מעולים מותאמים לעיבוד מהיר וסולידקם מפתחת תוכנת תיב"ם ל-CNC הכוללת את הטכנולוגיה המהפכנית של iMachining לעיבוד מהיר. השילוב של השימוש בטכנולוגיית iMachining, יחד עם כלי השיבוב המהיר של Widia, יוצר פיתרון אידיאלי עבור תעשיית המתכת

סולידקם ו-Widia הן שותפות ותיקות בתחום העיבוד השבבי והן פועלות יחדיו לקידום ושיפור טכנולוגי מתמיד, במחקר, פיתוח והטמעה של החידושים בתעשייה.

סיקור הכנס במכונות וכלים גליון 202 – כולל ההרצאה של מר צביקה פרידמן

-> הקודם
© 2021  SolidCAM Ltd.