01/12/14 10:00

כנס לקוחות מוצלח לחברת SolidCAM

Category: Company News

...באי הכנס הראו התעניינות רבה בנושאים והתרשמו מהפיתוחים והחידושים האחרונים של התוכנה...

 

נובמבר 2014 – ישראל  

חברת SolidCAM ערכה בנובמבר השנה את כנס הלקוחות השנתי שלה. הכנס נערך בהיכל התיאטרון מוצקין עבור לקוחות הצפון, ובמרכז הירידים עבור לקוחות המרכז והדרום. בכנס השתתפו מעל 300 איש. 

את הכנס פתח ד"ר אמיל סומך, מנכ"ל ומייסד החברה, בסקירה של החברה וייחודה ברחבי העולם. 

הכנס הציג כמה מהחידושים והפיתוחים המשמעותיים בגרסת התוכנה האחרונה SolidCAM 2014 כמו למשל Chamfer Recognition. אופציה זו מאפשרת זיהוי אוטומטי של כל הפאזות וביצוע אוטומטי של הפאזות בכל פינות החלק בגבהים משתנים ללא התנגשויות. זוהי אופציה שחוסכת זמן רב בתכנות החלק. פיתוח נוסף הוא Modify Offset המאפשר עבודה יעילה במודל עם טולרנסים לא סימטריים.

בתחום הטכנולוגיה המהפכנית של iMachining שחוסכת 70% ויותר מזמן הכרסום ומאריכה משמעותית את חיי הכלים, הסביר מר מיקי ברמן על החשיבה והתיאוריה שעומדים מאחורי הפיתוח הייחודי של iMachining. צביקה פרידמן, מנהל פעילות ישראל, יחד עם סידני אייזנר, הציגו את החידושים בגרסת 2014 וכן גם סיפורי הצלחה מדהימים אצל לקוחותינו שכבר רכשו iMachining ונהנים מהיתרונות והחיסכון שהטכנולוגיה יכולה להציע. אפשר לומר ש-iMachining  כבר הפך לסטנדרט של עבודה נכונה עם תנאי השיבוב האופטימליים בחלק גדול מהמפעלים שמשתמשים בטכנולוגייה הזו. 

גם בתחום של כרסום-חריטה הוצגו חידושים רבים. כיום תוכנת SolidCAM היא מהמובילות בתחום ומהיחידות שמספקת תמיכה רחבה כ"כ במכונות מרובות צריחים וספינדלים כדוגמת Mazak Integrex, Multus, Chiron, Index. המודולה המתקדמת של SolidCAM לכרסום-חריטה משלבת תמיכה בתכנות עם מספר צריחים וספינדלים, תזמון צריחים וסימולציית מכונה מלאה.

בתחום שיתופי הפעולה החדשים, SolidCAM הציגה את הספינדלים המהירים Typhoon, מבית קוליברי, ואת השילוב עם מודולת iMachining שמאפשר ללקוחות לעבוד בצורה אופטימלית עם תנאי שיבוב נכונים, ועם ספינדלים שמגיעים למהירויות של 40,000 RPM. 

SolidCAM הכריזה בכנס על פתיחת המרכז החדש להכשרה טכנולוגית. המרכז הטכנולוגי יציע קורסי הכשרה מקיפים ומתקדמים לקהל יעד רחב של תכנתים, מפעילים, כוונים ומורים בחינוך הטכנולוגי. המשתתפים בקורסים יקבלו את מירב הכלים על מנת להפיק תועלת מירבית מהתוכנה. תועלת זו כמובן מתורגמת בסופו של דבר ליתרון תחרותי ורווח כלכלי לכל מפעל.

ולקינוח, SolidCAM הציגה את התועלת הרבה שניתן להפיק ממודולת Solid Probe שמשמשת להגדרת בית ולמדידת החלק. המודולה משתמשת בכלי מדידה (Probe) בזמן תהליך הייצור על מנת להגדיר את מערכת הצירים הראשית (בית) ולמדידת חלק תוך כדי תהליך הייצור. היתרונות של Solid Probe הופכים אותה למודולה הכרחית לכל מפעל שמשתמש בכלי מדידה.

באי הכנס הראו התעניינות רבה בנושאים והתרשמו מהפיתוחים והחידושים האחרונים של התוכנה. הכנס היה הצלחה גדולה והיווה נקודת ציון חשובה בהמשך שמירת הקשר עם לקוחותינו ובהתפתחות המתמשכת של החברה יחד עם ההתפתחויות בשוק. 

-> הקודם
© 2021  SolidCAM Ltd.