09/09/14 12:20

סמינר משותף ל-SolidCAM ו-Colibri מציג את השילוב המהפכני של הספינדל Typhoon עם iMachining

Category: Company News

השילוב של iMachining + Typhoon הוא קפיצת מדרגה טכנולוגית אדירה בעולם הכלים הקטנים. זהו שילוב מהפכני שמשפר את ביצועי המכונה והכלים ב-70% ויותר

 

 

ב-2 לספטמבר, 2014 נערך סמינר משותף של חברת Colibri Spindles וחברת SolidCAM. הסמינר התקיים במשרדי חברת Colibri, בגן התעשייה בלבון.  

SolidCAM חתמה לאחרונה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת Colibri Spindles שהיא בעלת פטנט עולמי לספינדלים המהירים Typhoon

אלו הם ספינדלים המונעים ע"י מערכת הקרור של מכונת ה-CNC ובעזרת טורבינה מגיעים למהירויות של עד 40000 RPM. הייחוד הוא בכך שהספינדל מותאם לכל מכונת CNC, ממוקם במגזין כלי המכונה, וכשרוצים להשתמש בו הוא מתחבר ככל כלי סטנדרטי לספינדל המכונה ומונע ע"י נוזל הקרור

בסמינר הוצג השילוב הייחודי של הספינדל המהיר Typhoon, בתוכנת SolidCAM ברוך בוקס, סמנכ"ל Colibri, הציג את יכולות ה-Typhoon וצביקה פרידמן, מנהל פעילות ישראל של SolidCAM, הציג את השילוב המהפכני בתוכנה. לאחר מכן המשתתפים צפו בהדגמה חיה של חיתוך במכונה, במרכז הטכנולוגי של חברת Colibri.  

הספינדלים המהירים Typhoon הופכים כל מכונת CNC למהירה יותר, עבור כלי חיתוך קטנים עד 4 מ"מ ובכך מגדילים את יכולת הייצור בצורה משמעותית

השילוב של iMachining + Typhoon הוא קפיצת מדרגה טכנולוגית אדירה בעולם הכלים הקטנים. זהו שילוב מהפכני שמשפר את ביצועי המכונה והכלים ב-70% ויותר. 

בנוסף, יהנו לקוחות SolidCAM מיתרון ה-Typhoon בעיבודים נוספים וחשובים כגון כרסום הברגות, חירוץ, חריצים וכיתוב וישפרו בצורה משמעותית את זמני העיבוד במכונה. 

חברת SolidCAM משלבת את יכולות ה-Typhoon בתוך התוכנה ותחל בשיווק של המוצר כולל הספינדלים של Colibri בישראל החל מחודש ספטמבר.

הסמינר היה מעניין מאוד ועורר התלהבות והתעניינות רבה מצד המשתתפים. לאור ההצלחה, הוחלט לקיים סמינר במתכונת דומה אחת לחודש, ללקוחות SolidCAM. 

הקליקו לפרטים נוספים על iMachining + Typhoon ולהרצאה מתוך הסמינר

-> הקודם
© 2021  SolidCAM Ltd.