הצלחה מדהימה ל-iMachining ב-א.ח. תעשיות

iMachining הפך לסטנדרט עבור כל העיבוד הגס במפעל, והם משתמשים בו בחומרים מכל הסוגים, לכיסים מסוגים שונים, לפרופילים ולעיבוד גס תלת ממדי

מאת: צביקה פרידמן
נשלח: יום שלישי, 29 ליולי, 2014
אל: אמיל סומך 
נושא: הצלחה מדהימה ל-iMachining ב-א.ח. תעשיות   

אמיל שלום,

א.ח. תעשיות הם אחד מהלקוחות הראשונים שהבינו את הכוח המדהים של iMachining. 

ב-2011 הם רכשו iMachining 2D לעמדה אחת של SolidCAM (מתןך 3 עמדות שיש להם) אחרי שבהדגמה על חלק, iMachining חסך להם 50% מזמן החיתוך של פלדה 4340.  

זמן מה לאחר שהם התחילו לעבוד עם iMachining 2D, הלקוח אמר כי "iMachining היא מודולה מצויינת. אתם יכולים לשלוח אלי כל אחד מהלקוחות שלכם ואני אמליץ להם בחום על iMachining". אחרי זמן לא רב, הם רכשו גם iMachining 3D לאותה עמדה.  

בתחילת 2014, הם קיבלו מאיתנו בהשאלה iMachining 2D+3D לשתי העמדות הנוספות, ואתמול הם החליטו לרכוש iMachining 2D+3D עבור שתי עמדות אלו.  

הדבר המעניין לגבי המפעל הזה, שהוא גם אופייני למפעלים רבים אחרים שמשתמשים ב-iMachining, זה ההחלטה שהם עשו לגבי iMachining :iMachining הפך לסטנדרט עבור כל העיבוד הגס במפעל, והם משתמשים בו בחומרים מכל הסוגים, לכיסים מסוגים שונים, לפרופילים ולעיבוד גס תלת ממדי.   

"iMachining הפך להיות המודולה שלנו לעיבוד גס", מספר יריב פאר, מבעלי המפעל. "אנחנו משתמשים ב-iMachining 2D+3D לעבודה היומיומית בגלל הערך המוסף של המודולה בכל הקשור להארכת חיי הכלי וחיי המכונה. וכמובן שגם בגלל החיסכון העצום בזמן הכרסום".  

בברכה,
צביקה

© 2019  SolidCAM Ltd.