סימולציית מכונה במודולת חריטה כרסום משולב

לחץ על התמונה להגדלה

סימולציית מכונה במודולת חריטה כרסום משולב
סימולציית המכונה במודולת חריטה כרסום משולב של סולידקם, מספקת סימולציה קינמטית מלאה שתומכת בכל עיבודי הכרסום והחריטה ובכל המרכיבים וההתקנים של מכונות CNC. 

הסימולציה ממחישה את העיבוד בזמן אמת ומאפשרת בדיקת התנגשויות בין חלקי המכונה, חומר הגלם, אמצעי הדפינה ומחזיקי הכלים. 

הסימולציה תומכת בצורה מלאה בכל מחזורי החריטה (cycles) המסופקים ע“י הבקר. התצוגה הגרפית המומחשת היא אמיתית ומספקת את הביטחון הדרוש למשתמש על מנת לייצר את החלק במכונה. 

MCO) Machine Control Operation)

מדמה את בקר המכונה ומאפשר להרכיב סידרת פקודות, M קוד ו G קוד, ובכך מאפשר לשלוט על התקני המכונה, באופן ידני, למשל:
הזזת החלק מספינדל אחד למשנהו, הזזת התקן לכל מקום במרחב המכונה, סינכרון בין צירים, הפעלת נוזל קרור או אוויר, פתיחה או סגירה של אמצעי הדפינה (קלמרה), הפעלת השהייה או עצירת המכונה.

 • Machine Setup

  אופציה זו מאפשרת את שילוב אמצעי הדפינה כחלק אינטגרלי מהעיבודים המוגדרים. כמו כן יש אפשרות להגדיר את המרחקים בין מערכת הצירים של החלק למערכת הצירים של המכונה. 

 • מעבר של חלק בין ספינדלים

  שימוש באופציית-MCO מאפשרת למשתמש ביצוע העברת החלק בצורה חלקה בין הספינדלים, תוך שימוש בפונקציית הבקרה של המכונה. 

 • עיבוד בציר C

  התוכנה מאפשרת עיבוד בתנועה סיבובית מכיוון המצח, ע“י פעולה קרטזית ופולרית. בנוסף, ניתן להשתמש באופציית Wrap לביצוע עיבוד היקפי על הקוטר בצירי ZC.

 • חישוב אוטומטי של שארית החומר

  התוכנה מבצעת עדכון אוטומטי של שארית החומר, אחרי כל פעולת כרסום או חריטה.

 • Machine ID

  זוהי תעודת הזהות של המכונה שמוגדרת בסולידקם. זוהי אופציה ייחודית שמגדירה את היכולות הקינמטיות והפונקציונליות של המכונה, ובזכותה התוכנה תומכת במכונות הכרסום והחריטה מהפשוטות ועד המורכבות ביותר: כרסומות, מחרטות, וכן מכונות משולבות חריטה וכרסום מרובות צריחים וספינדלים. 

 • iMachining במודולת חריטה כרסום משולב

  iMachining לעיבודי 2D ו-3D מקצר משמעותית את זמן התכנות ואת זמן הכרסום. כמו כן, כאשר מדובר בשימוש בכלים קטני קוטר, ל-iMachining יש יתרון משמעותי וייחודי. iMachining מפחית את כוחות החיתוך, מה שמפחית את הויברציות ובכך מונע שחיקה מהירה של הכלים.

© 2019  SolidCAM Ltd.